На сторінці в соціальній мережі лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичний наук Тарас Галига розповів про небезпеку варикозної хвороби.

"Варикозна хвороба - це стара назва. За сучасною класифікацією вона називається "хронічне захворювання вен", яке поєднує в собі не тільки варикозну хворобу, але і такі патології, як посттромбофлебітична хвороба і судинні мальформації.

Що повинна знати про варикозі кожна жінка

Безумовно, однією з небезпек хронічного захворювання вен є тромбофлебіт, що характеризуються запаленням венозної стінки і освітою в просвіті вени тромбу. Саме цей стан є одним із самих небезпечних. Ускладненням такого стану може бути тромбоемболія легеневих артерій ", - підкреслив лікар.

Зовнішній вигляд вен (опуклість, венозна сіточка, посиніння) свідчить про певних стадіях розвитку варикозних хвороб, тому необхідно провести діагностику.
"Лікар повинен поговорити з пацієнтом, вислухати скарги, провести огляд і виявити ознаки захворювання. Це фактично 80% діагнозу. Золотий стандарт додаткових обстежень - УЗД вен (дуплексне ангіосканування). Ця процедура дозволяє повністю дослідити венозну систему і на основі цього планувати лікування пацієнта.

Популярні новини зараз

Таюне тепер на другому місці: партнерка Олега Винника заінтригувала шанувальників грандіозними планами

Її хочуть усі: Дружина Павла Волі з Comedy Club ледь вмістила «стиглі диньки» в крихітному топі зі шкіри - це потрібно бачити!

Обрізала волосся і зробила коротке каре: 49-річна Лера Кудрявцева захопила стильним перетворенням – від ляльки Барбі не залишилося і сліду (фото)

Ноги перетворилися на палички: Заворотнюк показала, як виглядає зараз

Показати ще

В залежності від того, яка ланка венозної системи уражено, лікар діагностує певну стадію. Венозна сіточка відноситься до першої стадії венозної патології, її утворюють вени в діаметрі до 3 мм. Вени більшого діаметра утворюють другу стадію, на тлі якої вже можуть бути важкі ускладнення, в тому числі і тромбофлебіт. Також існує третя, четверта, п'ята і шоста стадії. Крайня стадія має ускладнення під назвою трофічна виразка - це хронічна рана, яка довго не загоюється і пов'язана саме з цією патологією. Чим вище стадія захворювання, тим більше зусиль потрібно докласти для лікування ", - зазначив експерт.

За словами Тараса Галига, лікування варикозної хвороби має тривати постійно, навіть після проведення оперативного втручання. 

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Дружина Павла Волі з Comedy Club спантеличила знімком. Купальник врізався в інтимне місце.

  2. Заворотнюк показала, як виглядає зараз. Ноги перетворилися на палички.

  3. Розкішна блондинка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Доктор Комаровський назвав 4 головних принципи надання невідкладної допомоги при травмах.

  5. Нарколог Сергій Худолей розповів, що буде, якщо щодня випивати келих вина. Не так нешкідливо, як здавалося.