Так, вчені заявили, що слабке рукостискання пов'язано зі слабким здоров'ям в цілому, високим ризиком травм і більш складним відновлення після них. Та й у цілому, сила рукостискання - дуже цінне джерело інформації про здоров'я людини і ризик майбутніх хвороб.

Рукостискання

Зовсім недавно журнал Journal of Alzheimer’s Disease опублікував на своїх сторінках результати дослідження, які показали, що слабке рукостискання - рання ознака когнітивних порушень, які, зрештою, можуть призвести до старечого недоумства. При зниженні сили рукостискання на кожні 5 кг (середній показник цієї сили для чоловіка 30 років - 40 кг), ймовірність когнітивних порушень зростає на 18%.

Вчені назвали групу крові, власники якої рідше хворіють на рак

Рукостискання

Популярні новини зараз

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Стати конкуренткою Роксолани могла не кожна: якими насправді були наложниці султанського гарему

Наталя Могилевська кардинально змінила імідж: зробила собі об'ємні афро-кучері - фото

Дружина Потапа засвітила округлі форми: Настя Каменських більше не приховує свій животик - фото та відео

Показати ще

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн